Gyorsabban szeretnél haladni a tanulási folyamatban?

Szeretnéd elkerülni a lefulladással, visszagurulással járó kellemetlen élményeket?

Szereted a fokozatosságot a tanulásban?

Akkor az automatát NEKED találták ki!

Hisszük, hogy minden ember zseniális valamiben, de tudjuk jól, nem vagyunk egyformák, nem mindenkit áldott meg a sors ugyanolyan technikai érzékkel, és bizony a kéz-láb koordinációja sem egyforma mindenkinek, sőt ahogy idősödünk egyre nehezebben sajátítunk el új ismereteket!

Megnyugtatásul…

Tudom, sokan félnek, hogy “bekerül egy kód a jogsiba, és akkor csak automatát lehet vezetni vele…” Ez valóban így van, de manapság már nem csak a luxusautók kiváltsága az automata váltó, így aztán már elérhető áron vannak akár fiataloknak, első autóként is az automaták. Fontos, hogy később, amikor több ideje van, és már belejön a közlekedésbe az automatával (tehát sok tapasztalatot gyűjt), pár órát vesz autósiskolánkban manuális váltós autón, és egy (akkor már lényegesen egyszerűbbnek tűnő) különbözeti vizsgát téve (11.000.-Ft), kiterjesztheti a jogsiját manuális váltóra is.

Zolcsák Tamás

Nissan Leaf (elektromos)

TALÁLKOZÁSI PONTOK

  • Rákoskeresztúr

  • Tesco Rákoskeresztúr

IDŐPONTOK és DÍJAK

  • Hétköznap 8:00 – 16:00
    (Tanórák kezdési időpontja)

  • 10.500 Ft/óra

Hívj minket a mielőbbi kezdéshez!

8 – 17 óráig egész héten elérhetőek vagyunk!
  • +36-70-615-7921

  • +36-70-410-3234