Többek között azért nem elég, mert nem lehet levezetni 580 km-t 30 óra alatt BUDAPESTEN, ez általában 40 óra környékén teljesül…

(nincsenek olyan távolságok, mint vidéken, és bár van országúti vezetés, nem lehet állandóan autópályára vinni a tanulókat, mert nem tanulják meg a városi közlekedés fortélyait, vizsgázni is itt kell, jobbkezes utcák, 30-as zónák stb…)

De tudni kell, hogy egyéni képességek is befolyásolhatják az órák számát, mint például:

Nem vagyunk egyforma szenzomotoros képességekkel megáldva! Ez annyit jelent, hogy a mozgató és érzékelő szerveit nem mindenki tudja olyan könnyen összehangolni, a kéz-láb koordináció nem olyan jó… (sportolók, táncosok, dobosok, varrónők, zongoristák, stb. egyértelmű előnyben vannak…) Ahogy idősödünk, egyre nehezebben tanulunk, sajátítunk el új  ismereteket (sajnos), főleg egy ilyen komplex dolgot, mint az autóvezetés, vagy ilyen a motiváció hiánya, nekik nagyon nehezen megy (van aki úgy jön vezetni, hogy nem is ő akarja igazán, szülők, vagy férj/feleség behatására, kényszerből csinálja), vagy egyszerűen, van akinek sok magánéleti problémája van, és nem tud eléggé koncentrálni, ebben az időszakban…

Ezen sorokat más autósiskoláknál nem biztos, hogy látjátok (sőt), de minket ezért szerettek! Nem szeretnénk elriasztani senkit, de nem akarunk zsákbamacskát árulni, ezért fontos, hogy így kalkuláljatok: A KAV (Közlekedési és Alkalmassági Vizsgaközpont) országos statisztikája szerint, az átlagos képzési óraszám (amiből elmegy az ELSŐ vizsgájára a legtöbb tanuló) 48-50 óra környéke! Amiből a tanulók 51%-a megy át a vizsgán!

Ne feledjétek, mi azon vagyunk, hogy megtanuljatok SZABÁLYOSAN, BIZTONSÁGOSAN, ÖNÁLLÓAN közlekedni! Nem csak azért, mert így lehet átmenni manapság a forgalmi vizsgán, hanem mert meggyőződésünk, hogy így fog javulni a közlekedési morál, és biztonság az utakon…

A cél az volt, hogy eloszlassunk tévhiteket, félelmeket, mert a jó oktató nem akar „lehúzni” senkit, nekik az az érdekük, hogy meg legyetek elégedve, és az életben maradáshoz, és a forgalmi vizsgához szükséges minimum szintet hozni tudjátok!

Gondolom mondanom sem kell, nekünk is vannak gyermekeink, szeretteink akik kint közlekednek az utakon… Így is elég sok „nagy tudású” van már, nem szeretnénk szaporítani őket!

Ezzel együtt, megtörténhet, hogy azt érzitek nem tanít valaki jól (titeket, másoknak ő a legjobb), vagy nem jöttök ki valakivel (olyan ember nincs, aki mindenkivel kijön), akkor szóljatok bátran, eddig is, és ezután is orvosolni fogjuk a problémát…

Hívj minket a mielőbbi kezdéshez!

8 – 17 óráig egész héten elérhetőek vagyunk!
  • +36-70-615-7921

  • +36-70-410-3234