Tanfolyamok

Következő tanfolyam

Új helyszínen, a Home Centerben várjuk a rákoskeresztúri tantermi tanulóinkat.

2024.04.06.
(szombat)
Oktatás: 10:00 – 13:00

Tantermi tanfolyamaink hétvégiek, hogy a lehető legtöbb embernek megfelelő legyen, így könnyen megoldható a jelenlét. A tanfolyamindulástól számítva mindig szombatonként, ÉS vasárnaponként kell ott lenni a Homecenterben 10-13 óráig, 7 alkalommal (3 és fél hétvégét vesz igénybe a 28 óra, ezek 45 perces órák).

Kapcsolatfelvétel

A lehető legrövidebb időn belül válaszolunk.

Adatkezelési nyilatkozat *

Közúti elsősegély tanfolyam

A jogosítvány megszerzésének egyik feltétele a “Közúti elsősegély-nyújtási ismeretek” -ből tett vizsga. A Magyar Vöröskereszt kirendeltségein levizsgázott tanulók igazolást kapnak, melyet a forgalmi vizsga után 3-4 munkanappal a Kormányablaknál kell bemutatni (az eredeti orvosi alkalmassági véleménnyel együtt).

A tanfolyam fakultatív, viszont a vizsga kötelező.

Az online tanfolyam díja: 5.000 Ft, ha az online tananyaghoz rendeli, és 10.000 Ft, ha utólag!

A Magyar Vöröskereszt az országban egyedüliként, egységes szabályozás szerint végzi az elsősegélynyújtás vizsgáztatását.

A járművezető jelöltek számára kötelező közúti elsősegélynyújtó vizsga díja 15.500 forint.
Jelentkezni ITT lehet.

Jelentkezés Ügyfélkapun keresztül

A legegyszerűbb tanulói jelentkezés, amennyiben van saját ügyfélkapud! Sokmindent magától kitölt a nyilvántartó rendszeren keresztül (személyes adatok, vezetői engedély adatok stb.).
Tanulói jelentkezés:
(amelynek feltétele, hogy a képzés megkezdéséhez nincs szükséged szülő/törvényes képviselőd aláírására is, tehát betöltötted a 18. életévedet). Hiszen, ha ilyen módon jelentkezel, nem kell a jelentkezés során személyesen megjelenni, és aláírással hitelesíteni a jelentkezési adatlapot, mert ez jogszabályilag megtörténhet a saját e-kapud felületén, ügyfélkapus azonosítással:
  • a személyes adatok kitöltésével,
  • a megszerezni kívánt vezetői engedély kategóriájának megadásával,
  • a szükséges nyilatkozatok megtételével,
  • a kiválasztott képzőszerv (Sarkadi Autósiskola) megjelölése után KAÜ (pl. ügyfélkapus) azonosítással küldi be a jelentkezési adatlapot a KAV-nak.

Amikor kész vagy az adatok kitöltésével, kérlek üzenj nekünk e-mail-ben az (info.sarkadiautosiskola@gmail.com)-ra, és akkor be tudjuk fogadni az adatlapodat. Ezután keresni fogunk a további ügyintézés, utalás, illetve a képzés megkezdése miatt.

Egy kis segítség a tanulói jelentkezéshez!
Az ügyfélkapus jelentkezési felület a következő oldalakon visz majd keresztül:
– átirányít a SZÜF oldalára (itt az ügyfélkapudba be kell jelentkezned a szokásos módon)
– képzőszerv/iskola választás
– kategória választás
– bekérendő okmányok/szem.azon okmány, orvosi, vezetői eng. stb.
– alapadatok
– nyilatkozat
– összefoglaló

Hívj minket a mielőbbi kezdéshez!

8 – 17 óráig egész héten elérhetőek vagyunk!
  • +36-70-615-7921

• +36-70-410-3234

Vélemények

Rólunk mondták a nálunk végzett tanulók:

Korrekt, segítőkész autósiskola ! Csak ajánlani tudom!
Aki Németh Zsoltot választja oktatójának ,az biztos lehet benne ,hogy maximálisan fel lesz készítve a sikeres vizsgára, és remek hangulatú órákra számíthat!

Zsanett Putnoki

Teljes mértékben meg vagyok elégedve, mindenki abszolút segítőkész és az ügyintézés is gyorsan zajlik.

Márton Zambelly

Az egyik legjobb autos iskola. Szemely szerint Nemeth Zsoltnal tanultam meg vezetni es nem bantam meg. Mindent megtett azert hogy sikeruljon.

Krisztina Babos

Kedvesek, türelmesek, korrektek. Csak ajánlani tudom őket mindenkinek.

Tamás Pataki

Kiváló elméleti és gyakorlati oktatás, csak ajánlani tudom.

Kati Balogh

Nagyon elégedett voltam.maximális segítségnyújtás,kellemes környezet,és az oktató; csodás volt!

Csaba Udvardi

A legjobb autósiskola a Legjobb oktatókkal!!

Viktória Meszesán

A legjobb autósiskola a kerületben, nagyon örülök, hogy őket választottam. Magasszintű oktatás, a legjobb oktatókkal.

Éva Horváth-Deli

A legjobb választás volt! Csak ajánlani tudom! Korrektek és segítőkészek voltak. Bármi problémám vagy kérdésem volt.

Zsuzsanna Bujtor